ul. Zaogrodzie 15A, 30-243 Kraków; telefon: +48 (012) 307-22-14, komórka: 601-481-557; e-mail: drzwi@brygada102.pl

Drzwi wejściowe wewnętrzne i zewnętrzne do domów i mieszkań w Krakowie.


drzwi kraków

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy GERDA, Delta oraz Dierre. Na rynku działamy od 2002 roku. Podstawą naszej działalności jest sprzedaż i montaż wyrobów firmy GERDA tzn. drzwi antywłamaniowe, drzwi wzmocnione, drzwi antywłamaniowe panelowe, drzwi wzmocnione panelowe, wkładki do zamków i zamki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cenami drzwi GERDA. Naszym Klientom zapewniamy pełne doradztwo w sprawie doboru odpowiednich drzwi Kraków bezpłatny pomiar oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na nasze usługi udzielamy 24 miesięcznej gwarancji w przypadku zakupu drzwi Kraków z montażem przy zakupie drzwi wzmocnionych bez montażu gwarancja na drzwi wynosi 12 miesięcy. Zakupione u nas drzwi antywłamaniowe i wzmocnione z montażem i bez dowozimy na terenie Krakowa i niedalekich okolic. W przypadku pytań prosimy o kontakt na w/w telefony lub drogą elektroniczną a na pewno udzielimy wyczerpujących informacji na temat drzwi Kraków i innych produktów firmy Gerda.

Jak kupować u nas drzwi?

  • Skontaktuj się z odziałem firmy Brygada102 mieszczącym się Krakowie tel. 601 481 557, doradzimy w wyborze odpowiednich drzwi Kraków gerda.
  • Autoryzowany montaż upoważnia klienta do 24 miesięcznej gwarancji

Potrzebujesz też dobrej jakości okien?

Oknami w Krakowie zajmujemy się od początku naszej działalności. Współpracujemy z fabryką Drutex S.A króra oferuje, w stosunku do jakości najtańsze okna z Krakowa, drewniane, pcv oraz aluminiowe. Okna Kraków sprzedajemy w cenach producenta.

Więcej szczegółów na www.okna.malopolska.pl

Realizacja zamówień?

  • Zamówienia są zbierane do czwartku każdego tygodnia ( w piątek jest wysyłane zamówienie zbiorcze do Gerda Polska) W piątek rozpoczyna się nowy tydzień składania zamówień)
  • Czas realizacji zamówienia 3 - 4 tygodnie od momentu wpłacenia zaliczki na konto)
  • Realizacja zmówień drzwi niestandardowych ( 90 N; 100E i dwu kolorowe ) ustalane są indywidualnie z klientem w porozumieniu z Gerda Polska
  • Autoryzowany montaż upoważnia klienta do 24 miesięcznej gwarancji.

Montaż?

  • Tylko autoryzowany montaż gwarantuje poprawność funkcjonowania drzwi. Nasi montażyści posiadają certyfikaty wydane przez firmę Gerda.
  • Podczas przekazywania kluczy do wkładek atestowanych klasy C i B tylko właściciel może zerwać plombę z opakowania wkładki do zamka.

Drzwi Gerda Kraków Drzwi Gerda Kraków Drzwi Gerda Kraków Drzwi Gerda Kraków

Tagi:

Drzwi Kraków, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe, drzwi kraków, drzwi wewnętrzne kraków, drzwi zewnętrzne kraków, drzwi gerda, drzwi antywłamaniowe, drzwi balkonowe, drzwi pokojowe, drzwi przesuwne kraków, drzwi delta, drzwi antywłamaniowe kraków, drzwi stalowe, drzwi zewnętrzne stalowe, drzwi tarasowe, tanie drzwi wewnętrzne, drzwi gerda kraków, drzwi Kraków, remonty Kraków, okna Kraków, malowanie Kraków, drzwi wejściowe kraków, drzwi wewnątrzklatkowe, drzwi kraków, Drzwi wejściowe do mieszkań i domów. Drzwi Kraków, Tanie drzwi w Krakowie, Drzwi zewnętrzne, Drzwi wejściowe, najtańsze drzwi Kraków, wysokiej jakości drzwi, drzwi balkonowe, drzwi do mieszkania w bloku, drzwi Pol-Skone, autoryzowany montaż drzwi Gerda, autoryzownay montaż drzwi Delta, drzwi Delta, tanie drzwi Delta, drzwi Delta Kraków, antywłamaniowe drzwi do domu, remonty Kraków, Brygada102Copyright © Brygada102 Sp. z o.o. - Drzwi Kraków 2005-2021

Projekt a3a

Kraków, ul. Zaogrodzie 15A

(012) 396.36.43

biuro@brygada102.pl